Sikeres szereplés a Judo MEFOB-on

2021.11.17.
Kiváló eredményt értek el az ELTE PPK Sporttudományi Intézet - Szombathely hallgatói a  november 14-i Magyar Egyetemi és Főiskolai Judo Bajnokságon. Varga Réka arany-, Sziklai Albert pedig bronzérmet szerzett.

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Arénájában megrendezett eseményen tizenkilenc felsőoktatási intézmény közel háromszáz hallgatója küzdött meg az egyetemi bajnoki címért. A verseny négy tatamin, huszonnyolc kategóriában zajlott.

Varga Réka, testnevelő – történelemtanár és állampolgári ismeretek tanára szakos hallgató profi kategóriában, a +78 kg-osok mezőnyében állhatott fel a dobogó legfelső fokára, Sziklai Albert testnevelő – gyógytestnevelő-egészségfejlesztő tanár szakos hallgató pedig a +90 kg-osok között nyert bronzérmet.