Addikciótudományi előadások online

2019.10.22.
Addikciótudományi előadások online

A 2019. szeptember 20-án megrendezett konferencián Aviv M. Weinstein, az ELTE díszdoktora, az izraeli Ariel Egyetem kutatója és Michal Miovský, a prágai Károly Egyetem klinikai pszichológai professzora tartottak előadást addikciótudományi témákról.

Aviv M. Weinstein a szintetikus cannabinoidok használatának agyi következményeiről beszélt, Michal Miovský professzor pedig azt tekintette át, hogyan kerülhetnek át a gyakorlatba az addikciókkal foglalkozó tudományok eredményei.

A konferencián készült videók a PPK YouTube csatornáján tekinthetők meg:

Aviv M. Weinstein, Ph.D: Chronic use of synthetic cannabinoids is associated with impairments in cognitive function, brain's structure and function, and comorbidity with depression and schizotypal personality disorder

Michal Miovský, Ph.D: New opportunities in academic education and trainings in addictions: an unexpected challenge for psychology